WSZYSTKIE DZIECI ZAPRASZAM NA ANGIELSKI METODĄ
LEO ENGLISH


PRZYJDŹ I SKORZYSTAJ Z LEKCJI POKAZOWEJ
Zosia

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

METODA EFEKTYWNEJ NAUKI
ortografia, koncentracja, pamięć, notowanie, matematyka


PRZYJDŹ I SKORZYSTAJ Z LEKCJI POKAZOWEJ
Janek

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNĄ PREZENTACJĘ METODY BLS

JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI
Zespół Leader School

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

Rekrutacja na rok 2017/2018

Nasi lektorzy

Sabina Żyłka

Jestem Sabina i od 2010 rozwijam moją wielką pasję, którą jest nauczanie języka angielskiego. Już będąc dzieckiem pokochałam ten język i bardzo chciałam używać go na co dzień. Ukończyłam więc studia filologii angielskiej na Uniwersytecie Pedagogicznym i Jagiellońskim. Niedługo potem i szczęśliwie trafiłam do Leader School, gdzie mogę się rozwijać i poznawać wspaniałych ludzi. Tu spełniam moje marzenia - wraz z moimi uczniami mogę wspólnie odkrywać radość z nauki języków obcych.

Agata Kasprzak

Pochodzi z pięknego Zamościa. W lipcu 2015 r. obroniła swoją pracę licencjacką z filologii angielskiej. Obecnie studentka filologii hiszpańskiej. Opiekun młodzieży zagranicznej przyjeżdżającej na studia do Krakowa. Podczas wakacji angażuje się jako animator podczas różnych wyjazdów z dziećmi oraz młodzieżą. Pracuje w naszej szkole, ponieważ języki obce uważa za swoją największą pasję oraz twierdzi, że ich nauka musi przyjemna i powinna przynosić każdemu radość.

Daria Holub

Najważniejsze osiągnięcia
Posiadacz Certyfikatu Cambridge English Language na poziomie zaawansowanym (B2)
Kilkakrotny uczestnik w światowych konkursach literatury, m.in.: “International Essay Contest of the Goi Peace Foundation and UNESCO” , “International Schools Essay Competition and Debate of the Living Rainforest”
Prace zawsze dostawały honorowe wyróżnienia.Jedna z prac literaturnych została opublikowana na amerykańskiej stronie internetowej - http://worldpeace.org/blog/?p=5291

Wykształcenie:
ASPnet UNESCO specialized school 211 – Kijowska szkoła pojednania, specjalizacja: języki obce; j. angielski.
General English, Business English, English & American Literature, Country study (The history of Great Britain and USA)
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie (UEK), kierunek: Finanse i Rachunkowość, Financial English

Dlaczego pracuję w Leader School
Co może być lepsze od pracy w przemiłej atmosferze ze zdolnymi dzieciakami? Dla mnie to jest najlepsze, kiedy mogę podzielić się swoją wiedzą z innymi. A kiedy widzę, że dziecko robi swoje pierwsze kroki w obcym mu języku, to strasznie się cieszę, bo staję oczywisty rezultat mojej pracy.
Moje dzieciaki zawsze z uśmiechem chodzą na lekcje, przecież wiedzą, że będzie pełno gier i różnych ciekawostek.
Staram się unikać relacji „Nauczyciel-Uczeń”, bo głównie jestem przewodnikiem dziecka w niepowtarzalnym świecie języka angielskiego.

Tamara Olko Torrealba

Lubię ludzi, lubię przebywać z ludźmi, lubię poznawać ich języki i kultury – według mnie, w tym leży sekret do bycia dobrym nauczycielem. Uwielbiam też podróżować, a nauczanie języków jest dla mnie podróżą bez wychodzenia z domu, gdyż uczyłam ludzi z całego świata. Miałam szczęście pracować ze wspaniałymi ludźmi, pochodzącymi zarówno z krajów europejskich (Francja, Anglia, Niemcy, Norwegia, Finlandia, Łotwa, Polska, Rosja, Węgry, Ukraina, Grecja, Szwajcaria, Słowenia, Wyspa Man, Czechy) jak i z najodleglejszych krańców ziemi (Benin, Nowa Zelandia, Brazylia, Australia, Kanada, Republika Południowej Afryki, Wietnam, Turcja, Maroko). Do niedawna mieszkałam w pięknej Barcelonie, w której zakochałam się (do szaleństwa) będąc jeszcze nastolatką, dziś na nowo mieszkam w moim rodzinnym Krakowie. Zawsze przygotowuję lekcje dostosowane do potrzeb moich uczniów. Przeprowadzasz się do Kolumbii? Nie ma problemu, przygotuję dla Ciebie specjalny kurs z tym krajem w roli głównej. Chcesz zdać egzamin DELE? Z chęcią doprowadzę do perfekcji Twoje umiejętności językowe. Twój chłopak jest z Hiszpanii, a Ty nie możesz porozumieć się z jego rodziną? Pomogę Ci! Uważam, że w nauce języka obcego nie ma granic wiekowych: mój najmłodszy uczeń ma 7 lat, najstarszy 69. Jestem filologiem hiszpańskim, absolwentką kursu dla nauczycieli hiszpańskiego w szkole International House w Barcelonie, i nigdy nie przestałam się uczyć. Uczestniczę w licznych kursach, warsztatach i spotkaniach dla nauczycieli, bo czasem także lubię być uczennicą :) Prywatnie jestem żoną Wenezuelczyka, właścicielką małej beagle o imieniu Luna (Księżyc), czytam, uprawiam sport i tańczę taniec brzucha. I kocham słońce :)

Radosław Grabowski

Jestem absolwentem filologii angielskiej Uniwersytetu Łódzkiego, podyplomowych studiów dla tłumaczy tekstów specjalistycznych oraz podyplomowych studiów dla tłumaczy konferencyjnych na Uniwersytecie Jagiellońskim. Nauczaniem języka angielskiego zajmuję się od 2005 r. Z Leader School jestem związany od 2009 r.

Przez 4 lata pracowałem w angielskiej szkole językowej w Bournemouth, gdzie miałem okazję prowadzić zajęcia z kursantami z Włoch, Hiszpanii, Kolumbii, Wenezueli, Chile, Meksyku, Arabii Saudyjskiej, Libii, Turcji, Japonii, Chin, Belgii, Francji, Niemiec, Szwajcarii, Rosji, Kazachstanu.

Mam doświadczenie w prowadzeniu kursów egzaminacyjnych (FCE, CAE, CPE, IETLS, TOEFL, TOEIC, egzamin gimnazjalny, matura, matura IB), jak również konwersacji oraz specjalistycznych modułów dotyczących słownictwa (handel, bankowość, finanse), gramatyki oraz pisania prac dyplomowych.

Anna Jasik

Z wykształcenia jestem tłumaczką oraz nauczycielką języka francuskiego i angielskiego.
Uczę nieprzerwanie od 8 lat, a praca lektora sprawia mi wiele radości oraz satysfakcji, niezależnie od wieku uczniów. Studiując we Francji, od podszewki poznałam jej kulturę, co pozwala mi przekazywać kursantom miłość do kraju bagietek, serów i wieży Eiffela. Stawiam przede wszystkim na komunikację oraz dobrą wymowę. Pasjonuję się także grą na gitarze oraz obserwowaniem nocnego nieba.

Paulina Kania

Nazywam się Paulina i jestem studentką informatyki. To jednak nie jest przeszkodą dla mnie, żeby uczyć włoskiego - robię to już od 3 lat. Do Polski przyjechałam w 2012, wcześniej mieszkałam we Włoszech. Zdecydowałam się na nauczanie, żeby nie stracić kontaktu z językiem. Dotychczas głównie uczyłam studentów i dorosłych, ale dzięki tej szkole mam możliwość pracy również z dziećmi, co jest dla mnie nowością.

Małgorzata Węgrzyn

Doświadczona księgowa. Związana z filią Leader School w Krakowie - Ruczaju od początku jej istnienia. Żadna cyfra nie umknie jej oku. Na co dzień pilna uczennica języka angielskiego pod okiem lektorów Leader School. Jej największą pasją jest taniec, a do największych niezrealizowanych jeszcze marzeń - nauka języka hiszpańskiego i Tanga Argentino.

Christopher Duda

From Australia. Love the beach, sun and surf. Enjoy playing all sports as well as going to live sporting events. Love to cook, travel, films, going to concerts. Love experiencing new cultures and meeting new people from around the world.

Olena Kochetkova

From Ukraine. Love to sing, listening to music as well as going to concerts. Love going shopping and fashion. Very close to my family. Enjoy travelling and seeing new cities. Love meeting new people. Worked in a theater and also love going to the cinema. Love living in Krakow.

Paweł Studnicki

Absolwent AGH kierunku Matematyka Stosowana. Cierpliwy, nauczający z pasją od ponad 6 lat. Indywidualne podejście do każdego ucznia. Dobry kontakt z uczniem w każdym wieku. Udzielam korepetycji na poziomie podstawowym, gimnazjalnym aż po liceum (przygotowania do matury) i studia pierwszy rok (analiza matematyczna, pochodne, całki, ciągi, granice, liczby zespolone, ekstrema lokalne itp.). Sprawię, że matematyka stanie się Twoją pasją i żaden sprawdzian czy egzamin nie będzie wiązał się z nadmiernym stresem.

Agnieszka Wachnik

Studentka glottodydaktyki polonistycznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Prowadziła zajęcia z języka polskiego jako obcego w Szkole Podstawowej Sesvetska Sopnica w Zagrzebiu, w Krakowie pracuje z dorosłymi chcącymi poznać tajniki polszczyzny. Młodszym i starszym studentom pomaga również w nauce języka angielskiego. W wolnych chwilach biega, rysuje i opowiada żarty o Stirlitzu.

Teresa Godek

Absolwentka Krakowskiej Akademii. Ukończyłam specjalizację pedagogika wczesnoszkolna i plastyka na wydziale Nauk Humanistycznych. Moim hobby jest malarstwo, fotografia, psychologia i neurodydaktyka. Od 5 lat uczę dzieci i nie wyobrażam sobie, że mogłabym robić coś innego.

Aleksandra Filipowska

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach (spec. International Business), kursu English for business oraz Szkoły Pamięci, posiadaczka certyfikatu LCCI. Nauką języka angielskiego zajmuję się od 6 lat, w Leader School pracuję jako lektorka języka angielskiego oraz współpracuję przy pracach biurowych. Prywatnie interesuję się marketingiem, finansami osobistymi, psychologią inwestowania i zdrowym stylem życia.

Marta Paleczna

Zakochana w Granadzie absolwentka filologii hiszpańskiej. Doświadczenie i wykształcenie staram się wykorzystać w 100%, a miłość do języka hiszpańskiego i portugalskiego pozwala mi uczynić z pasji pracę, która daje mi ogromną satysfakcję. Uwielbiam uczyć, bo w ten sposób mogę dzielić się swoją wiedzą i otwierać na innych hiszpańskojęzyczny świat. Uwielbiam pracować jako tłumacz, bo mogę również pokazać temu hiszpańskojęzycznemu światu kawałek naszego. I to jest chyba to, co nadaje sens mojej pracy.